تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
آموزش سئو سایت راحت و آسان

بهترین سئو مدیریت محتوا

یکی از اصلی ترین عوامل در جهت سئو سایت، بهینه سازی نشانی اینترنتی برای سئو و موتور‌های جستجو و کاربران است. بهینه سازی نشانی اینترنتی برای بهینه سازی سایت در طراحی سایت خیلی مهم می‌باشد. احتمالا برای شما هم پیش آمده است که به خاطر سیاری و گنگ بودن نشانی اینترنتی سایتی از آنجا خارج شده‌اید. در این نوشته می‌خواهیم نکته‌هایی را در ارتباط با بهینه سازی نشانی اینترنتی به منظور بهینه سازی سایت هم برای پیشرونده‌های موتور‌های جستجو و همچنین برای کاربران بیان نماییم.


ن : مونا احمدی
ت : چهارشنبه 11 اسفند 1395
اولین قدم های یک سئوی موفقReviewed by مهدی پدرام on Feb 25Rating:

اگر شما بهترین سایت را طراحی کرده باشید اما بازدید کننده ای نداشته باشید عملا در جهت طراحی سایت کاری نکرده اید.

طراحی سایت شما برای اینکه بازدید کننده داشته باشد بایست در نزد موتور های جستجو بهینه سازی و یا سئو شود، بدون سئو طراحی سایت شما بازیدکننده ای نخواهد داشت.

در واقع آمار بازدید سایت شما وابسته به سئو شماست.خدمات سئو : تیم سئو کندو با استفاده از علم روز سئو و با بهره گیری از آخرین روش های بهینه سازی سایت، وب سایت شما را در نزد موتورهای جستجو بهینه می نماید.


ن : مونا احمدی
ت : سه شنبه 10 اسفند 1395


در هر کسب و کاری که هستید، برای رسیدن به موفقیت به زمان نیاز دارید و همانطور که از کلمه «زمان» می‌دانیم، این کار یعنی مدتی طول می‌کشد.

راه‌ های موفقیت منحصر به فرد هستند اما تاثیری که می‌گذارند و کسب و کار شما را تحت تاثیر قرار می‌دهند بسیار عمیق است. نکته مهم این است که روند طراحی سایت شما چگونه به سئو یا سئو سایت ختم می‌شود. راهی که طراحی سایت شما از آن طریق، سئو یا سئو سایت ختم می‌شود، تعداد بازدیدکنندگان و ترافیک طراحی سایت شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد.


ن : مونا احمدی
ت : سه شنبه 10 اسفند 1395


تعامل مردم با موتورهای جستجوReviewed by مهدی پدرام on Feb 13Rating:

مهمترين و مناسب ترين استراتژی پيرامون سئو اينست كه با بازديدكنندگان خود يكدل باشيد. زمانی كه متوجه شديد لازمه ی بازار چيست ميتوانيد کاربران را بهتر جذب و آنها را حفظ كنيد.


“برای كاربران بسازيد نه برای موتورهای جستجو”


ن : مونا احمدی
ت : سه شنبه 10 اسفند 1395

سئو سایت خود را در کدامیک از واژه‌های کلیدی بهینه کنید؟، نقش گزینش واژه‌های کلیدی متناسب با طراحی سایت تان در بهینه سازی سایت چیست؟، واژه‌های کلیدی متناسب با طراحی سایت تان چه اثری در بازاریابی اینترنتی کسب و کارتان بر مبنای موتورهای جستجو دارد؟، در این نوشته سعی می‌کنیم به این سوالات جوابی مناسب بدهیم.

ن : مونا احمدی
ت : سه شنبه 10 اسفند 1395
همه چیز با تایپ چند لغت در پنجره ی جستجو شروع میشه.

پژوهش كلمات كلیدی یا همان کلید واژه ها یكی از مهمترین ،‌ باارزش ترین و موثرترین فعالیت ها در زمینه ی بازاریابی اینترنتی است. رتبه بندی روی كلیدواژه های مناسب هم میتونه وب سایت شما رو نجات بده یا اون رو از كار بندازه. با پژوهش در تقاضای كلامت كلیدی بازار نه تنها یاد میگیرید كدام واژه و عبارات رو در سئو هدف قرار بدید بلكه كلا در مورد مشتری هاتون هم چیزهایی بدست تون میاد.

ارزش یک کلمه کلیدی را چگونه می شود فهمید؟


ن : مونا احمدی
ت : سه شنبه 10 اسفند 1395

بخش سوم اصول اولیه طراحی و توسعه موتور جستجو را با ما همراه باشید. این بخش از راهنما را در اختیار برنامه نویسان و طراحان و تمام افرادی که در ساخت سایت شما سهیم هستند بگذارید تا همه روی یک چیز تمرکز کنند.

ن : مونا احمدی
ت : سه شنبه 10 اسفند 1395
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)